TEORİK EĞİTİMİ PRATİĞE DÖNÜŞTÜRÜYOR


İletisim Sürücü Kursu’nda sürücü eğitimi teorik ve pratik olarak uzman ve deneyimli kadromuz tarafından verilmektedir. Tam donanımlı binamızda modern araç gereçlerle verilen teorik dersler, son model araçlarımızla direksiyon eğitim pistinde uzmanların verdiği derslerle pratiğe dönüştürülmektedir.

 

TRAFİĞE GÜVENLE ÇIKACAKSINIZ


Sürücü eğitiminde amacımız, mevcut sınavları kazanmanın yanı sıra en zor trafik şartlarında rahatlıkla araç kullanabilen sürücüler yetiştirmek.
Eğitim ortamımız tamamen bu hedefe uygun olarak hazırlanmıştır. Kursumuza başvurduğunuz andan, sertifikayı aldığınız an’a kadar sıcak, rahat ve huzurlu ortamı sunmak, sizden pozitif geri bildirimler almak en önem verdiğimiz hedefimizdir.

 

ÖDEMELERDE KOLAYLIK


Haftanın 7 günü uzman eğitmenler tarafından verilen derslerimize ister akşamları
18:30 – 21:30 isterseniz de hafta sonları 10:00 – 17:00 arası katılabilirsiniz. Siz gerisini bize bırakın. İletişim sürücü kursunda ödemelerde de büyük kolaylık sağlanıyor. Kurs ücretini ister peşin ister taksitle isterseniz de kredi kartı ile ödeyebiliyorsunuz.
2007 Model araçlarımızda sürüş uzmanlarından alacağınız direksiyon dersleri sayesinde en zor trafik şartlarında bile araç kullanabilen sürücüler olacaksınız.

 

İdeal Sürücü Kursu Copyright © 2019 |  Web Tasarım : Vizly.Com